Meist

Elu on seiklus. Iga päev on uus võimalus, et proovida midagi uut ja põnevat.

Maailm on täis nii palju värve ja vürtse. Meie eesmärk on inimestele tutvustada erinevaid kultuure ja maitseid ning läbi toidu meie kõigi maailmapilti rikastada. Lähis-Ida köögis kasutatakse palju erinevaid maitseaineid ning värskeid juur- ja aedvilju - toidud on kerged ja tervislikud ning maitsevad kogu perele. Soovitame iga päev proovida midagi uut nii Marhaba menüüst kui elus üldiselt. 😉

Meie naiskond koosneb andekatest ja võimekatest naistest, kes on pärit Süüriast, Jordaaniast ja Türgist. Pärast katsetusi kodukokkadena otsustasime ise oma ettevõte püsti panna. Meil ei olnud eelnevat ärikogemust ega ka suurt eelarvet, aga õppisime, küsisime nõu ja liikusime samm-haaval oma idee täide viimisega edasi. Teekond ei olnud lihtne – aga julge algus on alati pool võitu.

Eestisse kolinud inimestel, kes ei räägi veel keelt ega tunne kohalikku kultuuri, on tihti päris keeruline uute ühiskonda sisse elada. Marhaba peab oluliseks pakkuda tööd inimestele (ja eelkõige naistele), kellel on keelebarjääri või lünkliku hariduse tõttu tööturul piiratud võimalused. Oma edaspidistes tegevustes tahame veel rohkem keskenduda erinevatele oskustele, mida integreerumiseks ja tööturul hakkama saamiseks vaja läheb. Samas hakkame ka meie klientidele pakkuma põnevaid töötubasid ja toidukoolitusi.

Teekond jätkub. 

Suur aitäh kõigile meie toredatele klientidele! 

Mutabbal
marhaba5
Marhaba falafel

Meie naiskond

Shereen

Peakokk

Esraa

Abiline

Maria

Partner

Sibel

Abiline

Tule meile tööle